تور آنتالیا درب اتوماتیک

جذاب ترین های اینترنت


برای تبادل لینک کلیک نمایید

دو عدد آلوماوالت اصل فقط 24900 تومان

قیمت : 32000 تومان

قیمت : 24900  تومان

با 30% تخفیف تهیه فرمایید

یکی نخر 13900 دو تا بخر 24900 تومان

کیف آلوما والت (100%) اصل

به جای یک کیف دو تا بخر با قیمت 24900 تومان

قابل شستشو بدون نفوذ ذره ای آب

کيفي کوچک اما فوق العاده جا دار

در صورتی که تمایل به خرید یک عدد کیف به قیمت 14000 تومان دارید اینجا کیلیک نماید

برای دیدن توضیحات کلیک کنید

خرید پستی


محصولات ویژه

رخت آویز جادویی واندر هنگر به قیمت 17000 تومان (WONDER HANGER)

ژل افزایش قد درجه یک به قیمت 17000 تومان

مردان عقیم طاس هستند؟؟


برای ایجاد طاسی مردانه،هورون های مردانه نیز دخیل هستند،آیا مردان عقیم طاس می شوند؟   برای ایجاد طاسی مردانه وجود هورمون‌های مردانه یا آندروژن‌ها الزامی هستند؛ یعنی مردان عقیم طاس نمی‌شوند.سطح آندروژن‌ها در افرادی که طاسی مطرح مردانه دارند تفاوتی با افراد غیرطاس ندارد،بلکه به نظر می‌رسد در افرادی که از نظر ارثی مستعد ریزش موی مردانه هستند، فولیکول‌های موی سر نسبت به هورمون‌های مردانه ترشح شده، حساس‌تر هستند و اما در پاسخ به بسیاری از شما این پرسش را به صورت یک معما می‌پرسید که «چرا در حالی که آندروژن‌ها سبب رشد موهای صورت و ناحیه تناسلی می‌شوند،در فرق سر باعث ریزش مو می‌گردند؟»
باید گفت مردانی که در اواخر نوجوانی و اوایل جوانی ریزش مویشان شروع می‌شود، احتمالا دچار طاسی وسیع‌تری می‌شوند و بنابراین وسعت ریزش مو تحت تاثیر سن شروع طاسی مردانه است...
خوشبختانه امروزه از طریق داروهای خوراکی که با اثر اختصاصی روی گیرنده‌های مو در دسترس می‌باشند و اثرات مخرب هورمون‌های مردانه روی فولیکول‌های حساس مو را خنثی می‌نمایند، می‌توانید این ریزش مو را در کنترل بگیرید.
مطالعات نشان داده که قرص پروپشیا (فیناستراید) که به صورت روزانه مصرف می‌شود،اثر درمانی مناسبی دارد (حدود 70 درصد) و ضمنا اثر درمانی مصرف آن به مدت دو سال به مراتب بهتر از مصرف روزانه‌اش برای مدت یک سال است؛لذا توصیه می‌شود درمان خودتان را با این دارو ادامه بدهید و نیمه‌ کاره رهایش نکنید.نتایج درمان‌های ادامه ‌دار بسیار مطلوب هستند و چون این دارو عوارضی ندارد علتی هم برای قطع درمان نیست و اما در پایان باز هم باید گفت که این معما بی‌پاسخ است،با اینکه همه دوست دارید بدانید چه‌طور موهای صورت و بدنتان به این خوبی رشد می‌کنند ولی موی سرتان همچنان می‌ریزد!   گردآوری:
گروه سلامت سیمرغ www.seemorgh.com/health منبع:salamat.ir  
ابر :


مصالب مرتبط با مردان عقیم طاس هستند؟؟